Skocz do zawartości
DarkvTen

Serwer

Serwer  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zmiana modyfikacji serwera na:

• Zostajemy przy Zombie Escape ( dalsza próba )
    • Coś klasycznego ( DD2 / FFA / 3Maps )
    • Coś z levelem i expem ( Call of Duty, Battlefield i coś w ten deseń )
    • Coś nowocześniejszego ( CS:GO Mod, PUBG Mod )
      0
    • Jeszcze coś innego ( Napisz w poście co i jak )

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zagłosowanie oraz o wyrażenie opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zagłosowałem za czymś klasycznym a konkretnie chodzi mi o 3maps albo FFA ponieważ nigdy nie przepadałem za Onlydd2 i ciężko jest na tym cokolwiek zarobić.

Najbardziej jestem za modem FFA ponieważ gracze jednak lubią zmianę wynikającą ze zmiany mapy* (Inne ścieżki którymi gracze mogą chodzić, taktyki itp) Dodatkowo na FFA można zarobić więcej z vipa dodać dla niego menu broni, hp za zabójstwo itp. (nic trudnego) pytanie co zrobić by nasz FFA się czymś wyróżniał lub 3maps.

Pomimo, że zagłosowałem na coś klasycznego również jestem za CS;GO MOD ale tutaj wszyscy znają sytułację wynikającą z trudność stworzenia dobrego serwera GO MOD jak i koszty które będzie trzeba ponieść przy tworzeniu takiego serwera. ( A potrzebujemy czegoś mniej skomplikowanego co dodatkowo przyczyni się do reklamy naszej sieci serwerów)

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem za Base builder. Mało jest takich serwerów a jak się znacie dobrze w PAWNIE to bardzo dobrze możecie zmodyfikować jakąś paczkę lub stworzyć swoją unikalna dużo ludzi lubi pograć na Base builder a mało jest dobrych serwerów z dobrą paczka basebuilder. 

Edytowane przez sniper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygrywa: Coś z levelem i expem ( Call of Duty, Battlefield i coś w ten deseń )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...