Skocz do zawartości
nieuleczalny99

[Odrzucona]to juz jest smieszne xDD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[b]Nick (w grze):[/b] `k3rs
[b]Nick Gracza:[/b] xRamboXs
[b]Steam ID/IP Gracza:[/b]
[b]Data + Godzina:[/b]2019/03/05 13.00
[b]Mapa:[/b]za_fox_ldm
[b]Opis skargi:[/b] Gość wchodzi i po 5 sekundach beż żadnego upomnienia ani niczego (nawet nie użył binda na [email protected] )  daje mi bana na 15 minut no ale reszcie daje na 5 minut 
[b]Dowody:[/b] hltv masz

Gość ewidentnie ma jakiś problem do mnie gdy tylko wejde do gry on odrazu ucieka na specta i czeka na moje najmniejsze przewinienie .. 

Daje mi bany dłuższe tak jak teraz 

A co jest najśmieszniejszego że sam nie robi celów ... Gdy było nas może 5 na serverze zostałem ostatnim człowiekiem i 3 zombie do mnie wchodziła do kampy normlanię więc powiedziałem do mikrofonu "panie rambo czemu pan celów mapy nie wykonuje" on mi odpowiada "a co ty myślisz że ja będę do ciebie wchodzić?" Więc tutaj gość jest totalnym hipokrytą ..

btw  jeżeli jesteś takim wielkim fanem że ciągle patrzysz na mnie na spekcie to moge ci dać autograf xDD

Edytowane przez nieuleczalny99
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co  chwilę  łamiesz  regulamin,mnie  nie  oszukasz  wszystko  widze  jak  łamiesz  regulamin,do jutra masz czas żeby sie przyznać i jak sie nie przyznasz to dostaniesz bana na miesiac ,jeszcze raz skarge napiszesz to dostaniesz bana na stałe  PROSZE PRZECZYTAĆ REGULAMIN  POZDRAWIAM  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Do czego mam się przyznać ? Do tego że sam nie robisz celów i udajesz głupka ? 

O proszę to jest cała prawda jakim rambo jest hipokrytą nie możesz odpowiedzieć na skargę bo wiesz że mam rację to mi grozisz permem za składanie skargi bo dajesz mi dłuższego bana niż jest napisane w taryfikatorze xDDD

Jesteś najmniej kompetentną osobą na stanowisko opiekuna xD 

Edytowane przez nieuleczalny99
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję do widzenia Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Daje mi bany dłuższe tak jak teraz 

Na przykładzie prosto z taryfikatora; 13. Posiadanie w kampie więcej niż 3 laserów - Upomnienie | Kick | Ban 15min ~~~~ To admin wybiera jaką karę chce zastosować (w kolorze fioletowym z dostępnych) wobec gracza jeśli gracz był karany za różne inne lub te same przewinienia kara może ulec zmianie nawet do 1 tygodnia. ~~~~~ Aktualizacja 02.03.2019

Cytat

Gość ewidentnie ma jakiś problem do mnie gdy tylko wejde do gry on odrazu ucieka na specta i czeka na moje najmniejsze przewinienie .. 

Pamiętaj, że problem nie powstaje z niczego nawet jeśli traktuje cie ostrzej rozwiązaniem problemu będzie przestrzeganie regulaminu.

Cytat

A co jest najśmieszniejszego że sam nie robi celów ... Gdy było nas może 5 na serverze zostałem ostatnim człowiekiem i 3 zombie do mnie wchodziła do kampy normlanię więc powiedziałem do mikrofonu "panie rambo czemu pan celów mapy nie wykonuje" on mi odpowiada "a co ty myślisz że ja będę do ciebie wchodzić?" Więc tutaj gość jest totalnym hipokrytą ..

xRamboSx - Jest opiekunem serwera i jako admin może mieć inne obowiązki (ważniejsze niż robienie celów). Np. sprawdzanie czy nikt nie łamie regulaminu, szukanie błędów na serwerze lub też sprawy związane z aktualizacją serwera. Niekiedy sprawy dotyczą także forum.

Cytat

btw  jeżeli jesteś takim wielkim fanem że ciągle patrzysz na mnie na spekcie to moge ci dać autograf xDD

Co to wnosi do skargi??? Musiałem przeczytać zdanie więcej a mój czas uważam za cenny. Za nic cie nie banuje a może wchodzi na specta bo uważa się za osobę, która notorycznie łamie regulamin?

Dodatkowo przypomnę, że po dwóch banach admin może już nadać bana na tydzień a następnie na miesiąc.

• Lubię to 3
  • Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga-zostala-odrzucona.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...